סנפלינג בנחל תמרים

חברת אשדות מארגנת טיולי סנפלינג חווייתיים בכל אזורי הארץ. מהנקיק השחור בגולן ועד קניוני מדבר יהודה, ממערת קשת בצפון ועד מערות לוזית בהרי ירושלים.

צפו בסרטון

המלצות:

רציתי להודות לך בשם כל הקבוצה ולהמליץ בחום לכל המעוניין בחוויה שלא תשכח הרבה זמן,

הקבוצה שלנו היא קבוצת בדיקות ב-ECI העוסקת בעיקר בבדיקות תקשורת.

הקבוצה חיפשה משהו אתגרי ומהנה ,
רוב האנשים לא עשו סנפלינג אף פעם וגם לא ביקרו בנחל הזויתן.
אתה סשה ורז נתתם לנו חוויה שלא תשכח עוד הרבה זמן,

הנוף המדהים של הזויתן, הסנפלינג על המפלים הזורמים והקפיצות המאתגרות לבריכות הזויתן.
ניכרת מאוד המקצועיות שלכם בתחום, ההכוונה במקומות הקשים והיחס הנעים שהוסיפו לחוויה.
הרבה אנשים בקבוצה היו מעוניינים לחזור על החוויה עם חברים ומשפחה וימליצו בחום לקחת אתכם שוב.
תודה רבה ,היה כייף ,היינו שמחים לחזור על חוויה דומה בהמשך.

מיכל פדידה ר"צ בדיקות V&V חברת ECI.

nseci

חוויה אישית מיום גיבוש בצפון

מספר אהוד , חבר בקבוצה שיצאה ליום גיבוש חוויתי באיזור הצפון:
בדרך לצפון דיברנו על הסנפלינג שאמור להתקיים באותו יום באתר מערת קשת. עלו דעות לכאן ולכאן, חלק מחברי הקבוצה הודיעו מראש שהם מפחדים ולכן לא יבצעו את הפעילות. חלק היו נלהבים לקראת האתגר וחלק עוד התלבטו.

כשהגענו לחניון המשקיף על הנוף המרהיב מגובה רב התחלנו להרגיש את רמת המתח עולה והפחדים החלו לחלחל, נלחצנו מהאתגר העומד בפנינו.
חברי הצוות קיבלו את פנינו בחניון עם ארוחה קלה ושתייה שהיו מרעננים אחרי הנסיעה הארוכה.

לאחר מכן הוביל אותנו המדריך אל המערה עצמה, בדרך הקצרה נזרקו הרבה בדיחות בנושא הפחד, ההתרגשות צפה באוויר.
כשהגענו, נדהמנו מהנוף שנגלה לעיניינו, ולאחר שהתבוננו כמה דקות בגולשים אחרים שירדו באתר, מה שהיה מחזה עוצר נשימה בפני עצמו, הושיב אותנו המדריך לתדרוך בנושא בטיחות, הוא הדגים איך לובשים את הציוד והסביר על צורת הגלישה עצמה.

לאחר התדריך לבשנו את הציוד. שלושה חברה אמיצים מהמשרד נגשו ראשונים לגלישה, והשאר, ניגשנו לצד השני של המערה, ממנו נשקף הנוף המיוחד דרך מערת קשת עצמה, מוכנים עם המצלמות ומחכים לצלם את שלושת האמיצים שירדו ראשונים. רמת ההתרגשות והפחד הגיעה לשיא כאשר החברה המצלמים צעקו לגולשים בדיחות נוסך "מה למסור לאשתך?"
והגלישה החלה.. צרחות הגולשים לא הותירו מקום לספק: מפחיד- אבל כיף שלא יתואר!
הרבה מהמטלבטים החליטו לנסות. החברה מלמטה צעקו לנו שהפחד עובר לאחר כמה שניות ורק הכיף נשאר. בסופו של דבר כמעט כולם גלשו. אני ממש שקשקתי בהתחלה, אבל המדריך הרגיע אותי ועזר לי לרדת, וגם אני זכיתי לחוויה המדהימה הזו.
כשכולם סיימו, אחד המדריכים גלש אלינו ויצאנו יחד חזרה לכיוון החניון.לאחר הליכה של כ20 דקות הגענו. שטפנו פנים ונחנו המעלייה, כל אחד סיפר על החוויה האישית שלו, איך כל אחד התמודד עם הפחד וכמה היה שווה הכיף. החלפנו תמונות ווידאנו שלכל אחד יש תמונה המנציחה את הגלישה שלו.
לאחר שהתאוששנו הזמין אותנו המדריך לשבת סביב השולחנות הפזורים בחניון, חילק תה צמחים מרענן וביקש להתכונן לקראת העלייה לג'יפים.
נכנסנו לתוך הג'יפים ויצאנו לנסיעה קצרה על הכביש לכיוון קיבוץ יחיעם. לאחר כ15 דק' על הכביש ירדנו לשטח. אחרי 10 דקות נסיעה בשטח, הגענו למעיין עצום בגודלו- "עין המחצבה", המוקף צמחייה ירוקה. ממש פינת חמד.
בכניסה למעיין, הייתה ארוחת הצהריים, מוכנה וערוכה על השולחנות ומחכה לנו. חלק מהחברה לא חיכו להזמנה נוספת ומייד קפצו לשחייה במעיין, גם החלק השני של הקבוצה לא חיכה להזמנה נוספת והסתערנו על השולחנות. אחרי כ45 דק' יצאנו משם רעננים ושמחים אחרי שחייה וארוחה מפנקת. המשכנו עוד כשעה את טיול הג'יפים בין נופים יפייפיים וחזרנו לאוטובוס.

זה היה יום פשוט מעולה!!! מומלץ בחום!

בר/בת מצווה אתגרית

מקובל לחשוב בטעות שפעילות אתגרית אינה מתאימה לבר/ בת מצווה היות ופעילות אתגרית הכוללת גלישת צוקים (סנפלינג), אומגה או טיפוס על מצוק אינה מתאימה לגילאי בר מצווה, בייחוד שבאירוע יכולים להיות בני משפחה בגילאים נמוכים יותר ואף בגילאים מבוגרים (סבא וסבתא). אך ישנם מספר אתרים בהם ניתן לבצע פעילות אתגרית שתתאים לדרישת ויכולת המשפחה, אתרים בהם אין הליכה ממושכת או קשה והגישה אליהם קלה מאוד ומתאימה אף לילדים קטנים (4-5) ולמבוגרים מה שמאפשר חוויה לכל המשפחה בו זמנית.
ישנם אתרים באזור הצפון לדוגמא: מחצבות קדומים המצוי ליד יער בית אורן, באזור מרכז מערות לוזית הנמצא קרוב לבית שמש ובאזור הדרום כגון המצוק במשאש או נחל תמר. במערות לוזית לדוגמא ניתן לבצע פעילות גלישה טיפוס ואומגה. הגובה של הגלישה הוא בסה"כ 16 מ' ולכן אינה מרתיעה כמו גלישה ממערת קשת, ואף אנשים שחששו מאוד מוכנים לנסות ונהנים מהחוויה. האומגה שמצויה בסמוך לעמדת גלישה הינה מתקן ידידותי מאוד שאינו מצריך שום פעולה מצד הגולש ומתאימה אפילו לילדים בגיל 3-4. ניתן אפילו לילדים שמפחדים לגלוש באומגה, לגלוש מחוברים לאבא או אימא (טנדם).
האומגה הינה מהירה וחווייתית מאוד והשליטה של המדריך מלאה. פעילות הטיפוס הנמצאת במתחם המערה גם היא אינה קשה במיוחד. מובן שהיא היותר קשה ואתגרית מבין ההפעלות כיוון שהיא מתנגדת לגרביטציה לעומת גלישה ואומגה שאנין מתנגדות לגרביטציה. כמו כן המדריך יכול לשנות את רמת הקושי בהתאם לזיהוי ביכולתו של המטפס על מנת להקשות אותה ולהפוך את הטיפוס לחוויה אתגרית ממשית, ומצד שני להקל על המטפס ולאפשר לו להתרומם ולהגיע לטופ כדי למנוע תחושת כישלון.
כך שניתן לבחור אתר בהתאם לדרישת המשפחה ולבצע הפעלה אתגרית לבר/בת מצווה חווייתית מאוד, מהנה וקלה שתאפשר לרוב המשפחה המורחבת להשתתף האירוע וליהנות מהחוויה.
להתראות בשטח,
צוות אשדות

barm

דוגמא ליום כיף בצפון הארץ

- בתחילת הפעילות נפגש בחניון מערת קשת, מול הנופים היפיפיים של הגליל המערבי. יש אפשרות להתחיל בארוחה קלה שתסופק על ידינו.
– נמשיך ברגל לאתר עצמו (כ5 דק' הליכה). באתר מערת קשת ישנה תצפית מרהיבה על הים התיכון והיא נחשבת לאתר הגלישה המרהיב ביותר בארץ.
– נפתח את פעילות הגלישה בתדריך קצר הכולל הסבר על ציוד הסנפלינג, השימוש הנכון בו ועל האופן בו מתבצעת הגלישה.
– מיד לאחר מכן נתחיל בפעילות. הגלישה במערת קשת היא חוויתית ביותר, גלישה מסוג זה ברובה שלילית, כלומר, ללא קיר לתמיכה, יוצרת חווית ריחוף מיוחדת במינה.
– עם תום הגלישה נחזור בשביל המוליך מתחתית מערת קשת בחזרה לחניון (כ25-30 דק' הליכה).
– בחניון נעצור להתרעננות לאחר ההליכה ונשב סביב שולחנות הפיקניק המצויים בשפע לארוחת צהריים. (יש בחניון גם שירותים לנוחיות המבקרים). (הארוחות המסופקות על ידינו מגוונות ומשתנות, על פי דרישת הלקוח.)

המשך יום כיף- טיול ג'יפים בנחל געתון.
– לאחר ארוחת הצהריים נעלה על הג'יפים שימתינו לנו בחניון מערת קשת ולאחר נסיעה קצרה על הכביש (כ10 דק') נרד לשטח לטיול ג'יפים בנחל געתון. המסלול טובל בחורש ים תיכוני מצוי. בהמשך המסלול נגיע לעין המחצבה- אחד המעיינות הגדולים והעמוקים בארץ.
– בעין המחצבה נעצור לשחייה והתרעננות או פשוט לתצפית על המעיין היפייפה.
– לאחר התארגנות קלה נמשיך את הטיול בג'יפים.
משך טיול הג'יפים הוא עד שעתיים.
משך הפעילות המשולבת: גלישה במערת קשת+ טיול ג'יפים בנחל גבעתון אורכת כ5-6 שעות.

חברת "אשדות" מספקת ימי כיף דומים גם באיזורי המרכז והדרום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חברת "אשדות" המומחיות שלנו- החוויה שלכם

חברת אשדות הינה חברה בעלת ותק של קרוב ל 20 שנים, בתחום הספורט האתגרי בארץ. חברת אשדות מייבאת מוצרי גלישה וטיפוס וכן ציוד מטיילים נוסף של החברות המובילות בתחום.
הפעילויות שאנו מציעים הינם אטרקציות בתחום האתגר: גלישת צוקים – אומגה – טיפוס- טיולי ג'יפים – וארוחות בשטח.
הפעילויות נערכות בכל רחבי הארץ.
טיולים רגליים רגילים אינם עיסוקה של החברה.
למי מתאימה הפעילות: לקבוצות בגדלים שונים כמו כן למשפחות. בד"כ בודדים או זוגות אינם יכולים להזמין פעילויות אלו עקב עלויות לא נמוכות לאטרקציות האלו.
בניגוד למחשבה המקובלת כי ספורט אתגרי מתאים רק לבני נוער, אנשים נועזים, בעלי כושר גבוה ויכולת פיזית מרשימה, פעילויות כאלו יכולות להתאים לרוב האוכלוסיה להוציא ילדים מתחת לגיל 4.
אך ראשית כל יש לציין כי נדרש רצון ומוכנות לבצע משהו שונה ולא שגרתי – אלו שאינם מעוניינים לצאת מהשגרה (אם יש כאלו) ודאי שאינם מתאימים לפעילות כזו.
בסוג כזה של פעילויות ישנם באופן טבעי התרגשות רבה, התנסות , חוויה חזקה, התמודדות עם קושי פיזי ועם פחד טבעי ונורמלי המלווה כל מתחיל המתנסה בפעילות כזו. חשוב לציין כי הפחד הוא תחושה שמלווה כל מי שלא עסק בכך וההתגברות על הפחד גורמת לריגוש מאוד חזק. אם אפשר היה להוריד את הפחד היינו הורסים את החוויה.
כדי להתאים את הפעילות לאופי הקבוצה יש לבחור באטרקציה בהתאם ליכולת של הקבוצה, ישנם רמות שונות ומגוונות בהתאם לאופייה ודרישתה של הקבוצה.
גלישת צוקים – בסוג אטרקציה זו ישנם רמות ודרגות קושי שונות מאוד, החל מפעילות קצרה וקלה להתנסות בלבד שיכולה להתאים למי שמחפש חווית גלישה "LIGHT" כגון המצוק במחצבות קדומים ביער בית אורן, מצוק לא גבוה (17 מ') במרחק של דקה הליכה מהרכב. או מערות הפעמון בלוזית המצויות באזור בית-שמש, שם ניתן לגלוש לתוך המערות המלאכותיות בצורת הפעמון, גם באתר זה רמת הקושי היא נמוכה והמרחק מהרכב אינו עולה על דקה. ישנם גם מסלולים עם רמת קושי בינונית עם יותר הליכה וגלישה מגובה רב יותר, כגון מערת קשת באזור הגליל המערבי. ישנם גם את המסלולים האתגריים שאורכים 7-10 שעות המתאימים לנועזים יותר ובעלי יכולת פיזית גבוהה, המשלבים מספר גלישות לאורך המסלול כגון: הנקיק השחור- מסלול המשלב הליכה ממושכת, גלישה בתוך מפלי מים זורמים וחציית בריכות בשחייה. או נחלי מדבר יהודה שנחשבים למסלולים ברמת הקושי הגבוהה ביותר בארץ (לא כולם).
אומגה – פעילות זו מתאימה אפילו לילדים קטנים, כיון שלא נדרש כלום מהגולש, כל השליטה והתפעול מתבצעת על ידי המדריך. הדבר היחיד שנדרש הינו מוכנות לביצוע הפעולה.
טיפוס – פעילות שיכולה להתאים לכל מי שמחפש אתגר פיזי, הרבה פחות מפחיד מגלישה כיון שמתחילים מגובה 0.
טיולי ג'יפים – פעילות חוויתית שאינה דורשת מאמץ, מתאימה לכל מי שאוהב טבע ונוף, אינה מתאימה לילדים קטנים ותינוקות. גם במסלול ג'יפים ישנם רמות קושי שונות ואורכים שונים של מסלול בכל רחבי הארץ וניתן כמו הפעילויות האחרות להתאים את אורך המסלול ודרגת הקושי לאופי הקבוצה.

 

צור קשר

אנו פה לכל שאלה או בקשה. נשמח אם תצרו עמנו קשר.

    טלפון:       052-2300-306

 

קצת על חברת איתמר

חברת איתמר עוסקת בספורט וטיולי שטח אתגריים, נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את המסלול המושלם עבורכם. צרו עמנו קשר 052-2300-306