סווינג-נדנדה

אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה באנג'י סווינג.

באנג'י סווינג בשונה מבאנג'י רגיל, היא פעילות חוויתית שמצד אחד מזכירה מאוד את קפיצת הבאנג'י המוכרת אך שונה ממנה בכך שהיא מתבצעת מגשרים. בקפיצות בנג'י רגילות, הקפיצה תהיה לרוב קפיצת ראש שקופצים עם הפנים קדימה. בקפיצת באנג'י סווינג לעומת זאת, זה בדיוק הפוך והקפיצה מתבצעת אחורה, דהיינו שאנו עם הגב לכיוון הקפיצה. זה לא אומר כמובן שזה פחות מפחיד. להיפך, זה סופר מפחיד, סופר מהנה, ולאלו מכם שחובבים אנדרנלין, אז זה ללא ספק הדבר המתאים עבורכם. צפו בסרטון של באנג'י סווינג שצירפנו בנהר הירדן.

אז בואו נעבור בקצרה על ההבדלים שבין קפיצת באנג'י רגילה לקפיצת באנג'י סווינג.
בקפיצת הבאנג'י הרגילה והמוכרת, הקפיצה מתבצעת בנפילה ישירה כלפי מטה. קפיצת באנג'י סווינג מתאפיינת בקפיצה מעוגלת יותר שכן היא מתחת לגשר והימתחות החבל על גבי הגשר גורמת לחבל להתנדנד ונוצרת תחושת נדנדה, מכאן שמה של הקפיצה. הצורה המיוחדת של החיבור של החבלים היא זאת שאחראית על קפיצת הנדנה שכן מחברים את הקופץ לחבלים וכשמגיעים לסוף החבל והחבל נמתח הוא מטלטל לצד השני של הגשר. חשוב לציין שככל שהגשר שממנו קופצים רחב יותר, התחושה של הסווינג מורגשת יותר. כמו כן כדי להגביר את תחושת החוויה והאדרנלין, מומלץ לבצע ניתור חזק אחורנית כמו שאפשר לראות בסרטון שצירפנו. לאלו מכם שדווקא מעדיפים חוויה עוצמתית טיפה פחות, ניתן לבצע את הקפיצה עם חבל קצר יותר ולעזוב את האחיזה מהחבל ובכך להקטין את העוצמה של הנפילה ואת עוצמת הפחד. קחו בחשבון שפעולה כזו גם תקטין את העוצמה החוויה.
מומלץ בחום בקפיצות מהסוג הזה, שלא להשתמש בחבלים סטטיים אלא בחבלים דינמיים שמלווים ברתמות מרופדות על מנת לשמור על תחושת נוחות במהלך הקפיצה שכן הם ירככו את עוצמת הכח שהקופץ יספוג.
ללא ספק, באנג'י סווינג היא חוויה מלהיבה ומלאת אדרנלין.
בואו ליהנות מחוויית קפיצה מלהיבה, מרגשת ומדהימה. נסו משהו חדש שישאיר אתכם עם תאבון לעוד

 

צור קשר

אנו פה לכל שאלה או בקשה. נשמח אם תצרו עמנו קשר.

    טלפון:       052-2300-306

 

קצת על חברת איתמר

חברת איתמר עוסקת בספורט וטיולי שטח אתגריים, נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את המסלול המושלם עבורכם. צרו עמנו קשר 052-2300-306